loading
Enka temizlik Era111 bayisidir.

KURUMSAL

Enka Halı Yıkama Fabrikası; 2013 yılında Sadık BUĞA tarafından kurulmuştur. Firmamız deneyimli aile personelleri ve alanında profesyonel ekipmanları ile evinizin vazgeçilmezi olan halılarınızda yüzde yüz temizlik sağlamaktadır.

Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personellerden oluşmaktadır. 2014 yılında Öz Halı Yıkama - İbrahim ÖZ ile firma ve güçlerimizi birleştirerek Enka Halı Yıkama Fabrikası adı altında hizmetlerine devam etmekteyiz.

Hizmette sınır tanımayan firmamız Bursa ve Gemlik ilçesinden müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir. Firmamız güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Müşterilerimize söz verdiğimiz gün halıları zamanında teslim etmek de bizim için çok önemli bir unsurdur.
Firmamızın çalışma prensibi tamamiyle müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Müşterilerimizi en üst düzeyde memnun edecek temizliği sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmet tamamiyle garantimiz altındadır. Yıkanan halılarınız size teslim edildiğinde beğenmediğiniz taktirde evinizden tekrar ücretsiz olarak alınır yıkama işlemleri tekrarlanarak size teslim edilir.

Profesyonel anlamda ve hijyenik koşullara uyarak halı yıkama, perde yıkama, işyeri temizliği, kilim yıkama gibi temizlik hizmetlerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Sağlığınız bizim için önemli ve biz yaşam alanlarınızda yaptığınız temizliğe en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Size en iyi sonuçlarla derinlemesine halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Tamamen hijyenik koşullarda, etkili doğal temizlik ürünlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en değerli referansımızdır. İşimizin sorumluluğunun bilincindeyiz.